Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

 
 
 
 

partnerzy

zobacz wszystkich partnerów ➦
 
 

Srebrna Szkoła

 

Każdego roku Fundacja Edukacyjna Perspektywy przeprowadza Ogólnopolskie rankingi: Techników i Liceów Ogólnokształcących, których celem jest wskazanie najlepszych szkół w Polsce i danym województwie.

 

10 stycznia 2013 r. ogłoszony został wynik Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych. Wyłoniono w nim, według ustalonej metodologii, 500 najlepszych liceów i 250 techników z całej Polski. W rankingu znalazły się również szkoły z Chorzowa.

W zestawieniu ogólnopolskim na 87. miejscu znalazło się Technikum Mechaniczno-Elektryczne wchodzące w skład Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących 3.

W rankingu wojewódzkim nasze Technikum znalazło się na 13. miejscu. Wyniki rankingu zostały opublikowane w miesięczniku Perspektywy oraz dzienniku Rzeczpospolita, znajdują się także na stronie internetowej Fundacji.

 

Dnia 10 stycznia 2017 roku w auli Uniwersytetu Medycznego w Warszawie Fundacja Edukacyjna Perspektywy ogłosiła listę najlepszych liceów i techników w Polsce. Była to już XIX edycja rankingu szkół ponadgimnazjalnych. W zestawieniu Perspektyw na miejscu 233 listy ogólnopolskiej i 39 listy wojewódzkiej znalazło się nasze Technikum Mechaniczno – Elektryczne im. Nikoli Tesli, które zostało nagrodzone BRĄZOWĄ TARCZĄ dla wyróżniających się szkół. Do powtórzenia sukcesu z 2013 roku, kiedy otrzymaliśmy SREBRNĄ TARCZĘ, zabrakło 1,1 pkt.

 

To nasz wspólny sukces!!! GRATULUJEMY!!!

 

 

 

 

 

 
 

partnerzy