Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

 
 
 
 

partnerzy

zobacz wszystkich partnerów ➦
 
 

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zajęcia lekcyjne w naszej szkole zostają zawieszone do 10 kwietnia 2020 r.

REPREZENTACJA ZSTiO nr 3 MISTRZEM CHORZOWA W KOSZYKÓWCE JUNIORÓW

W dniach 24.02-27.02.2020 r. odbyły się eliminacje do finałów Mistrzostw Chorzowa w Koszykówce.

Ulotka informacyjna ws. koronawirusa

Pobierz PDF

Podziękowania dla FOSA Sp. z o. o.

Współpracująca ze Szkołą Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji FOSA Sp. z o. o., kolejny raz zasponsorowała wyróżniającym się uczniom bilety wstępu na Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach – jeden z największych globalnych turniejów dla profesjonalnych graczy.

NASI OLIMPIJCZYCY

Z wielką radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły MIROSŁAW OSADNIK (kl. IV) oraz MAREK PILAKOWSKI (kl. III) zostali laureatami pierwszego etapu XXX OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ „Dumni z Ewangelii i z Polski”, godnie reprezentując naszą szkołę W FINALE ETAPU DIECEZJALNEGO na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. GRATULUJEMY!!!

„Zew krwi"

„Zew krwi" - ekranizacja powieści Jacka Londona to film na który dziś (24.02) wybrała się klasa 1ti.

LASER HOUSE

W dniu 9.03.2020 grupa naszych uczniów w nagrodę za wyniki w nauce oraz doskonałą frekwencję mogła sprawdzić się i pobawić w laserowym labiryncie oraz postrzelać w wirtualnej rzeczywistości w LASER HOUSE.

Mechatronicy nagrodzeni

Dnia 19 lutego 2020 odbyła się VII edycja wojewódzkiego konkursu „Młody Mechatronik” organizowanego przez Zespół Szkół Technicznych w Dąbrowie Górniczej. Konkurs składa się z kilku etapów, a uczestnicy muszą wykazać się wiedzą z zakresu urządzeń i systemów mechatronicznych oraz umiejętnościami w montażu i programowaniu tychże urządzeń.

Lodowiec Kitzsteinhorn zdobyty

Po raz pierwszy w historii szkoły udało nam się zorganizować wyjazd na narty do raju miłośników białego szaleństwa. Podczas sześciodniowego pobytu zwiedziliśmy i objeździliśmy trzy największe ośrodki w Austrii: lodowiec Ktzsteinhorn, Zell am See-Kaprun i Saalbach. Do relacji z wyjazdu, więcej zdjęć i namiastkę tego co przeżyliśmy na wyjeździe szkolnym zapraszamy na Faacebook.

 

 

 

 

 

 

 
 

partnerzy