Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

 
 
 
 

partnerzy

zobacz wszystkich partnerów ➦
 
 

FOSA Sp. z o. o

Współpracująca ze Szkołą Firma Ochrony, Szkolenia, Asekuracji  FOSA Sp. z o. o., sponsoruje dla wyróżniających się uczniów bilety wstępu na różne ciekawe wydarzenia w naszym regionie. Obecnie uczniowie uczestniczący w szkolnych zajęciach e-sportowych otrzymali bilety na Mistrzostwa Świata Intel® Extreme Masters (IEM) w Katowicach, najdłużej funkcjonujący, globalny turniej dla profesjonalnych graczy, który otrzymał dzięki rozgrywkom Counter-Strike : Global Offensive (CS:GO) status Major Championship.

Składamy serdeczne podziękowania Firmie FOSA Sp. z o. o. w Chorzowie  za wspieranie zainteresowań i pasji uczniów naszej Szkoły, szczególne podziękowania kierujemy do Pana Marka Płonki –  Kierownika Działu Imprez Masowych.

Dodał: Krystian Biadacz

 

 

 

 

 

 
 

partnerzy