Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

 
 
 
 

partnerzy

zobacz wszystkich partnerów ➦
 
 
 • 16
  lis 2018

  Dzień z Pracodawcą

   
   

  Przedstawiciele GrAkademii HEX, wzięli udział w "Dniu z Pracodawcą", jaki został zorganizowany 14 listopada na Politechnice Śląskiej w Katowicach. Wraz z Panią dr Joanną Lisok przygotowaliśmy stoiska.. zgadza się, z nowoczesnymi grami planszowymi? W jakim celu? Zobacz więcej »

   

   
 • 16
  lis 2018

  Philips Lighting

   
   

  Miło nam poinformować, że Nasza Szkoła rozpoczęła współpracę ze światowym liderem w branży oświetleniowej - firmą Philips Lighting. 13 listopada dla uczniów klas elektrycznych zostało zorganizowane szkolenie z zakresu nowoczesnego oświetlenia LED stosowanego przy wykonywaniu instalacji elektrycznych i oświetlenia w obiektach budowlanych. Podczas spotkania ustalono też harmonogram działań i kierunki współpracy między firmą Philips Lighting, a Technikum Mechaniczno-Elektrycznym im. Nikoli Tesli. Zobacz więcej »

   

   
 • 14
  lis 2018

  BIO

   
   

  Co dalej ze ściekami z Chorzowa i Świętochłowic? Dlaczego nie można kąpać się w Rawie na rynku katowickim? O tym i o innych procesach dowiedziała się grupa BIO na  wycieczce w oczyszczalni ścieków w dniu 13.11.2018. Zobacz więcej »

   

   
 •  

  13 listopada 2018 roku w konkursie „Senior” brały udział szkoły ponadgimnazjalne. W szkole wzięło udział 10 zawodników z trzech klas technikum. Celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych. Zobacz więcej »

   

   
 •  

  Dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę przygotowaliśmy szereg imprez, które miały miejsce 9 listopada w naszej szkole. Piątek poświęciliśmy na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, konkursy i quiz historyczny, uroczystą akademię, wspólny posiłek, który stanowił tradycyjny polski bigos. Działania towarzyszące obchodom to: konkurs plastyczny na plakat patriotyczny i karykaturę znanego polityka okresu międzywojennego oraz wystawa przedmiotów stuletnich. Świętowaliśmy od 9.00 do 13.00.   11. listopada delegacja naszej szkoły z pocztem sztandarowym na czele uczestniczyła w miejskich obchodach stulecia niepodległości. Uroczystości zaczęły się mszą św. za Ojczyznę w kościele pw. św. Barbary i były kontynuowane pod Pomnikiem Powstańca Śląskiego, gdzie  złożyliśmy  kwiaty i wysłuchaliśmy krótkiego przemówienia Prezydenta Miasta Chorzowa. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie  w przygotowanie  uroczystości i uczynienie tego dnia niezapomnianym. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na szkolnym fb. Zobacz więcej »

   

   
 
Zobacz starsze wpisy
 
 
 • Lekcje i przerwy

  • 1.
   07:30 - 08:15
   5 min
    
  • 2.
   08:20 - 09:05
   10 min
    
  • 3.
   09:15 - 10:00
   10 min
    
  • 4.
   10:10 - 10:55
   20 min
    
  • 5.
   11:15 - 12:00
   10 min
    
  • 6.
   12:10 - 12:55
   5 min
    
  • 7.
   13:00 - 13:45
   5 min
    
  • 8.
   13:50 - 14:35
   5 min
    
  • 9.
   14:40 - 15:25
   5 min
    
  • 10.
   15:30 - 16:15
   5 min
    
 • zdobyte certyfikaty

 

 

 

 

 

 
 

partnerzy